Przedszkole 43 Gdańsk

Ta strona używa cookies.

Możesz określić warunki używania i dostępu cookies w swojej przeglądarce. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aby dowiedzieć się więcej o ustawieniach swojej przeglądarki odwiedź jej zakładkę ustawiania lub stronę jej producenta.

Współpracujemy

Grupy przedszkolne

 

GRUPA  „BIEDRONKI”                            

   Jesteśmy 12- osobowa grupą maluchów nowo przybyłą do przedszkola. Podstawową formą naszej aktywności jest zabawa. Dzięki niej poznajemy coraz lepiej świat, kształcimy umysł i zdobywamy podstawowe umiejętności komunikowania się ze światem. Lubimy się bawić, śpiewamy i bierzemy udział w zabawach przy muzyce oraz różnych innych formach aktywności ruchowej. Wykorzystanie aktywizujących metod i form w pracy pozwala nam na lepszą adaptację w nowym środowisku. Nawiązaliśmy już w grupie liczne przyjaźnie i bardzo chętnie uczęszczamy do przedszkola.

Panie, które się nami opiekują:

 mgr Jagoda Gruca - nauczycielka

     mgr Jolanta Delbas -  nauczycielka

mgr Barbara Piepka - pomoc nauczyciela

Ewa Świrko - woźna oddziałowa


 GRUPA II „PSZCZÓŁKI

Nasza grupa liczy 24 dzieci, wszyscy nas znają, jako koleżeńskie, pracowite i kulturalne Pszczółki. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Najbardziej podobają nam się zabawy, zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne. Bardzo lubimy budować różne konstrukcje i grać w gry dydaktyczne – układać, segregować, przewlekać różnorodne elementy. Jak na Pszczółki pozostało, wszędzie nas pełno. Chętnie wykonujemy trudne zadania i rozwiązujemy zagadki.

Panie, które się nami opiekują:

mgr Anna Piotrowska – nauczycielka

Joanna Lis - woźna oddziałowa

 


 "GRUPA III „ SKRZATY”

      Nasza  grupa liczy 24 dzieci. Jest to grupa 5 – latków. W tym roku szkolnym będziemy uczyć się wielu ciekawych rzeczy. Będziemy rozwijać mowę i myślenie, poznawać pojęcia matematyczne, rozwijać swoją wiedzę o otaczającym nas środowisku. Będziemy także rozwijać zdolności artystyczne- plastyczne, muzyczne, taneczne oraz sprawność fizyczną. Dużą część dnia będziemy spędzać na dworze, jeśli tylko pozwoli nam na to pogoda. 

Panie, które się nami opiekują:

mgr Sabina Kazimierczuk – nauczycielka

mgr Anna Wantke - nauczycielka

Gabriela Kurowska - woźna oddziałowa